A terméket betettük a kosárba
Jó ötlet, érdekel!
Köszönöm, most nem
Rendben
0
Akciók
Összes akció
Ajándék akció
Felvillanyozó ajánlatok
Kupon napok - kuponnal 30% kedvezmény
Őszi áresés
Kupon napok - kuponnal 10% kedvezmény
Kupon napok - kuponnal 50% kedvezmény
Kupon napok - kuponnal 20% kedvezmény
Kupon napok - kuponnal 40% kedvezmény
Tiszta őrület - Pampers-akció
Népszerű akciós termékek (Felvillanyozó ajánlatok)
Most akcióban!
Ajándék akció!
Braun Series 5 Szakállvágó, +4 Formázóeszköz, 40 Hosszbeállítás, Éles Pengék, BT5520, Fekete
Felvillanyozó ajánlatok
Az akció részletei
22 599 Ft
-6%
21 199 Ft
Most akcióban!
Ajándék akció!
Oral-B iO 2 Elektromos Fogkefe, Erdőzöld
Felvillanyozó ajánlatok
Az akció részletei
26 899 Ft
-7%
24 999 Ft
Most akcióban!
Ajándék akció!
Braun Series X, Szakállvágó Arc Szőrtelenítéshez, XT3100
Felvillanyozó ajánlatok
Az akció részletei
18 699 Ft
-6%
17 599 Ft
Most akcióban!
Ajándék akció!
Oral-B iO 10 Elektromos Fogkefe | Fehér | 1 db Fogkefefej | Töltős Utazótok
Felvillanyozó ajánlatok
Az akció részletei
134 999 Ft
-7%
125 499 Ft
Most akcióban!
Ajándék akció!
Oral-B iO 10 Elektromos Fogkefe | Űrfekete | 1 db Fogkefefej | Töltős Utazótok
Felvillanyozó ajánlatok
Az akció részletei
134 999 Ft
-7%
125 499 Ft
Most akcióban!
Ajándék akció!
Oral-B iO 5 Elektromos Fogkefe | Fehér | 1 db Fogkefefej | Prémium Utazótok
Felvillanyozó ajánlatok
Az akció részletei
48 599 Ft
-7%
45 199 Ft
Most akcióban!
Ajándék akció!
Oral-B iO 5 Elektromos Fogkefe | Tearózsaszín | 1 db Fogkefefej | Prémium Utazótok
Felvillanyozó ajánlatok
Az akció részletei
48 599 Ft
-7%
45 199 Ft
Most akcióban!
Ajándék akció!
Oral-B iO 6 Elektromos Fogkefe | Fehér | 1 db Fogkefefej | Prémium Utazótok
Felvillanyozó ajánlatok
Az akció részletei
56 699 Ft
-7%
52 699 Ft
Most akcióban!
Ajándék akció!
Oral-B iO 9 Elektromos Fogkefe | Fehér | 1 db Fogkefefej | Töltős Utazótok
Felvillanyozó ajánlatok
Az akció részletei
89 999 Ft
-7%
83 699 Ft
Szépségápolás
Szépségápolás
Szájápolás
Fogselyem
Fogkefe
Fogkrém
Szájvíz
Műfogsor tiszítás és rögzítés
Elektromos fogkefe és kiegészítők
Higiénia
Intim higiénia
Kozmetikai kiegészítő
Sebtapasz és ragtapasz
Bőrápolás
Testápolás
Kézápolás
Napozás
Arcápolás
Ajakápolás
Hajápolás
Hajmosás
Hajformázás
Hajfestés
Dezodor
Férfi dezodor
Női dezodor
Fürdés
Tusfürdő
Szappan
Habfürdő
Szőrtelenítés és borotválkozás
Női szőrtelenítés
Férfi borotválkozás
Ragyogj minden nap!
Megnézem a termékeket!
A hónap legnépszerűbb termékei ebben a kategóriában (Szépségápolás)
Most akcióban!
Jade folyékony krémszappan Ocean1000ml
5 darabtól csak: 636 Ft/db!
Kupon napok - kuponnal 20% kedvezmény
669 Ft
Rebellion nedves törlőkendő Aloe Vera 100db-os
5 darabtól csak: 579 Ft/db!
609 Ft
90 g
Baba lanolin szappan 90 g
10 darabtól csak: 303 Ft/db!
319 Ft
3 544 Ft/kg
Most akcióban!
400 ml
Old Spice Whitewater Férfi 3 az 1-ben Sampon és Tusfürdő, 400 ml
24 darabtól csak: 1 614 Ft/db!
Kupon napok - kuponnal 40% kedvezmény
1 699 Ft
4 248 Ft/liter
Most akcióban!
100 db
Kék Pille sminkeltávolító korong 100 db
8 darabtól csak: 389 Ft/db!
Kupon napok - kuponnal 30% kedvezmény
409 Ft
4 Ft/db
75 ml
Signal Family Care Daily White fogkrém 75 ml
6 darabtól csak: 560 Ft/db!
589 Ft
7 853 Ft/liter
80 db
Zewa Sensitive Big Pack nedves toalettpapír 80 db
3 darabtól csak: 1 234 Ft/db!
1 299 Ft
16 Ft/db
Most akcióban!
200 db
Kék Pille fültisztító pálcikák 200 db
8 darabtól csak: 360 Ft/db!
Kupon napok - kuponnal 30% kedvezmény
379 Ft
2 Ft/db
Szuper ár!
Most akcióban!
10 db
Naturella Classic Szárnyas Betét, Normal (2-es méret) Méret, 10 db
Összes Szuper áras termék.
24 darabtól csak: 617 Ft/db!
Kupon napok - kuponnal 30% kedvezmény
649 Ft
65 Ft/db
Szuper ár!
Most akcióban!
10 db
Naturella egészségügyi betét Ultra Camomile 10
Összes Szuper áras termék.
24 darabtól csak: 569 Ft/db!
Kupon napok - kuponnal 30% kedvezmény
599 Ft
60 Ft/db
Élelmiszer
Élelmiszer
Édesség
Csipsz, ropogtatni való
Instant étel
Gumicukor
Rágógumi
Az elmúlt két hét legnépszerűbb termékei a kategóriában (Élelmiszer)
Fini Tubes szivárvány savanyú gumicukor 80g
8 darabtól csak: 398 Ft/db!
419 Ft
ORBIT REFRESHERS WATERMELON RASPBERRY 30 db
3 darabtól csak: 1 234 Ft/db!
1 299 Ft
Nestlé Damak csokoládé 60g Pisztáciás tejcsokoládé (új)
5 darabtól csak: 664 Ft/db!
699 Ft
Knorr sajtszósz alap 29 g
8 darabtól csak: 389 Ft/db!
409 Ft
Liza Snack Original Röfi Ropi sertésbőrből készült ropogós snack 40 g
8 darabtól csak: 379 Ft/db!
399 Ft
Mosás
Mosás
Öblítő
Mosószer
Mosópor
Mosókapszula
Folyékony mosószer
Alternatív mosószer
Vízlágyító
Illatgyöngy, mosóparfüm
Speciális ruhaápoló
Folteltávolító
Fertőtlenítő
Fehérítő
Színfogó
Színvédő kendő
Szárítógép illatosító
Illatkendő
Mosási kiegészítők
Tiszta ruhák az egész családnak
Megnézem a termékeket!
Az elmúlt két hét legnépszerűbb termékei a kategóriában (Mosás)
Klubtagoknak olcsóbb!
594 ml
Silan Aromatherapy Fresh Ocean öblítő koncentrátum 54 mosás 594 ml
Klubtagoknak olcsóbb!
1 699 Ft
2 860 Ft/liter
Most akcióban!
Ajándék akció!
2,65 l
Lenor Textilöblítő 126 Mosáshoz, Spring Awakening
Őszi áresés
Az akció részletei
2 999 Ft
-7%
2 790 Ft
1 053 Ft/liter
Most akcióban!
4,50 l
Ariel Folyékony Mosószer Színes Ruhákhoz, 4.5 l, 100 Mosáshoz
Őszi áresés
8 899 Ft
-28%
6 390 Ft
1 420 Ft/liter
Most akcióban!
Ajándék akció!
2,65 l
Lenor Textilöblítő 126 Mosáshoz, Sensitive
Őszi áresés
Az akció részletei
2 999 Ft
-7%
2 790 Ft
1 053 Ft/liter
Klubtagoknak olcsóbb!
Floren folyékony mosószer 4,75L Color
Klubtagoknak olcsóbb!
1 899 Ft
Most akcióban!
70 db
Ariel Allin1 PODS Folyékony Mosókapszula Színes Ruhákhoz, 70 Mosáshoz
Őszi áresés
8 899 Ft
-28%
6 390 Ft
91 Ft/db
Klubtagoknak olcsóbb!
Floren folyékony mosószer 4,75L Universal
Klubtagoknak olcsóbb!
1 899 Ft
Most akcióban!
4,50 l
Ariel Mountain Spring Universal Folyékony Mosószer, 4.5 l, 100 Mosáshoz
Őszi áresés
8 899 Ft
-28%
6 390 Ft
1 420 Ft/liter
970 g
Vanish Oxi Action folteltávolító por 970 g
2 darabtól csak: 2 746 Ft/db!
2 890 Ft
2 979 Ft/kg
Most akcióban!
2772 ml
Silan Aromatherapy Fascinating Frangipani textilöblítő koncentrátum 126 mosás 2772 ml
Őszi áresés
3 099 Ft
-29%
2 190 Ft
790 Ft/liter
Mosogatás
Mosogatás
Kézi mosogatás
Mosogatógép öblítő, só, tabletta, kiegészítő
Mosogatókefe és szivacs
Örömteli csillogás
Megnézem a termékeket!
Az elmúlt két hét legnépszerűbb termékei a kategóriában (Mosogatás)
Szuper ár!
Most akcióban!
1,50 kg
Finish gépi regeneráló só 1,5 kg
Összes Szuper áras termék.
Őszi áresés
999 Ft
-24%
759 Ft
506 Ft/kg
Szuper ár!
Most akcióban!
900 ml
Jar Lemon Folyékony Mosogatószer. Zsíroldó Áztatás Nélkül Eltávolítja A Zsíros Szennyeződéseket900ML
Összes Szuper áras termék.
24 darabtól csak: 1 424 Ft/db!
Kupon napok - kuponnal 10% kedvezmény
1 499 Ft
1 666 Ft/liter
Szuper ár!
Most akcióban!
800 ml
Finish Rinse & Shine Aid Citrom illat gépi öblítőszer 800 ml
Összes Szuper áras termék.
Őszi áresés
1 999 Ft
-50%
999 Ft
1 249 Ft/liter
Most akcióban!
250 ml
Finish mosogatógép tisztító citrom illattal 250 ml
Őszi áresés
1 299 Ft
-41%
769 Ft
3 076 Ft/liter
Most akcióban!
17 g
Finish mosogatógép tisztító tabletta 3 x 17 g (51 g)
Őszi áresés
1 399 Ft
-36%
899 Ft
52 882 Ft/kg
Szuper ár!
Klubtagoknak olcsóbb!
Jade mosogató 1000ml Lemon
Összes Szuper áras termék.
Klubtagoknak olcsóbb!
589 Ft
1404 g
Finish Powerball Quantum Citrom mosogatógép kapszula 135 db 1404 g
2 darabtól csak: 8 549 Ft/db!
8 999 Ft
6 410 Ft/kg
Most akcióban!
4 ml
Finish Citrom és Lime mosogatógép illatosító 4 ml
Őszi áresés
1 899 Ft
-53%
899 Ft
224 750 Ft/liter
1342 g
Finish Powerball Ultimate Plus All in 1 Citrom mosogatógép kapszula 110 db 1342 g
2 darabtól csak: 9 499 Ft/db!
9 999 Ft
7 451 Ft/kg
Most akcióban!
Ajándék akció!
Jar Original Mosogatókapszula, Lemon, , 140 Mosogatókapszula, Újramosogatás Nélkül
Őszi áresés
Az akció részletei
12 699 Ft
-25%
9 499 Ft
Takarítás
Takarítás
Takarítóeszköz
Fürdőszobai tisztítás és vízkőoldás
WC-tisztítás
Ablaktisztítás
Általános tisztítás
Padlótisztítás
Konyhai tisztítás
Súroló
Zsíroldó
Általános konyhai tisztítószer
Fertőtlenítés
Speciális tisztítás
Bútorápoló
Lefolyótisztító
Szőnyegtisztító
Penésztelenítő
Porosból pompásba!
Megnézem a termékeket!
A hónap legnépszerűbb termékei ebben a kategóriában (Takarítás)
Klubtagoknak olcsóbb!
Most akcióban!
750 ml
DOMESTOS Extended Power fertőtlenítő hatású folyékony tisztítószer Atlantic Fresh 750 ml
Klubtagoknak olcsóbb!
Kupon napok - kuponnal 10% kedvezmény
899 Ft
1 199 Ft/liter
Most akcióban!
50 g
Bref Power Active Lemon WC frissítő 3 x 50 g
24 darabtól csak: 1 899 Ft/db!
Kupon napok - kuponnal 40% kedvezmény
1 999 Ft
39 980 Ft/kg
Bonus Általános törlőkendő
13 darabtól csak: 227 Ft/db!
239 Ft
1000 ml
Flóraszept Otthon fertőtlenítő hatású folyékony tisztítószer friss citrom illattal 1000 ml
4 darabtól csak: 759 Ft/db!
799 Ft
799 Ft/liter
Most akcióban!
750 ml
DOMESTOS Extended Power fertőtlenítő hatású folyékony tisztítószer Pine Fresh 750 ml
4 darabtól csak: 854 Ft/db!
Kupon napok - kuponnal 10% kedvezmény
899 Ft
1 199 Ft/liter
Most akcióban!
500 ml
Clin Lemon üvegtisztító 500 ml
24 darabtól csak: 921 Ft/db!
Kupon napok - kuponnal 20% kedvezmény
969 Ft
1 938 Ft/liter
Domestos 750ml Ocean
5 darabtól csak: 626 Ft/db!
659 Ft
1000 ml
Ajax Flower Fiesta Orgona virág Lila általános tisztítószer 1000 ml
4 darabtól csak: 769 Ft/db!
809 Ft
809 Ft/liter
Klubtagoknak olcsóbb!
WC Meister wc tartálytabletta twinpack 2x50 g Levendula
Klubtagoknak olcsóbb!
609 Ft
V-Home Háztartási Hypo 4,5%-os 1l
11 darabtól csak: 275 Ft/db!
289 Ft
Baba-mama
Baba-mama
Pelenkázás
Babaápolás
Törlőkendő
Babaetetés
Cumi, cumisüveg
Bébiétel
Gyengéd gondoskodás a legkisebbeknek
Megnézem a termékeket!
A hónap legnépszerűbb termékei ebben a kategóriában (Baba-mama)
46 db
Pampers Harmonie New Baby Nedves Törlőkendő, 1 Csomag = 46 db Törlőkendő
24 darabtól csak: 1 424 Ft/db!
1 499 Ft
33 Ft/db
Most akcióban!
1200 db
Pampers Sensitive Baby Nedves Törlőkendő, 15 Csomag x 80 Törlőkendő = 1200 db Baba Nedves Törlőkendő
Tiszta őrület - Pampers-akció
12 999 Ft
-23%
9 999 Ft
8 Ft/db
Most akcióban!
1200 db
Pampers Fresh Clean Baby Nedves Törlőkendő, 15 Csomag x 80 Törlőkendő db Baba Nedves Törlőkendő
Tiszta őrület - Pampers-akció
12 999 Ft
-23%
9 999 Ft
8 Ft/db
Most akcióban!
Ajándék akció!
164 db
Pampers Active Baby Bugyipelenka, Méret: 5, 164 db Pelenka, 11kg-17kg
Tiszta őrület - Pampers-akció
Az akció részletei
16 999 Ft
-9%
15 499 Ft
95 Ft/db
Most akcióban!
Ajándék akció!
180 db
Pampers Active Baby pelenka - havi pelenkacsomag, Méret: 4, 180 db Pelenka, 9kg - 14kg
Tiszta őrület - Pampers-akció
Az akció részletei
15 999 Ft
-6%
14 999 Ft
83 Ft/db
Most akcióban!
Ajándék akció!
160 db
Pampers Premium Care Pelenka, Méret: 5, 160 db, 11kg-16kg
Tiszta őrület - Pampers-akció
Az akció részletei
18 499 Ft
-3%
17 999 Ft
112 Ft/db
Most akcióban!
Ajándék akció!
186 db
Pampers Active Baby Bugyipelenka, Méret: 4, 186 db Pelenka, 9kg-15kg
Tiszta őrület - Pampers-akció
Az akció részletei
16 999 Ft
-9%
15 499 Ft
83 Ft/db
Most akcióban!
Ajándék akció!
144 db
Pampers Active Baby Bugyipelenka, Méret: 6, 144 db Pelenka, 13kg-19kg
Tiszta őrület - Pampers-akció
Az akció részletei
16 999 Ft
-9%
15 499 Ft
108 Ft/db
VIOLETA Double Care popsitörlő 56db - water care, 99% vízzel (14db/#)
4 darabtól csak: 788 Ft/db!
829 Ft
Klubtagoknak olcsóbb!
Ajándék akció!
200 ml
Univer Disney Baby bio sütőtök-banán-alma bébiital 4 hónapos kortól 200 ml
Klubtagoknak olcsóbb!
Az akció részletei
509 Ft
2 545 Ft/liter
Háztartás
Háztartás
Háztartási és csomagoló fólia
Szemeteszsák
Elem
Háztartási kisgép
Légfrissítő és illatosító
Papírárú
Toalettpapír
Konyhai papírtörlő
Szalvéta
Papír zsebkendő
Rovarirtás
Vízszűrés
Tisztán szeretjük!
Megnézem a termékeket!
Az elmúlt két hét legnépszerűbb termékei a kategóriában (Háztartás)
100 db
Kék Pille Mandulatej papírzsebkendő 3 réteg 100 db
13 darabtól csak: 227 Ft/db!
239 Ft
2 Ft/db
1 db
Perfex Jumbo konyhai kéztörlő 2 rétegű 1 tekercs
6 darabtól csak: 484 Ft/db!
509 Ft
509 Ft/db
Most akcióban!
Violeta illatmentes toalettpapír 3 rétegű 16 tekercs Limited Edition
3 darabtól csak: 1 234 Ft/db!
Kupon napok - kuponnal 20% kedvezmény
1 299 Ft
Most akcióban!
Violeta háztartási papírtörlő JUMBO XXL prémium 3 réteg/2 tekerecs
4 darabtól csak: 845 Ft/db!
Kupon napok - kuponnal 20% kedvezmény
889 Ft
100 db
Kék Pille Original papírzsebkendő 3 réteg 100 db
13 darabtól csak: 227 Ft/db!
239 Ft
2 Ft/db
Most akcióban!
16 db
Zewa Deluxe Lavender Dreams toalettpapír 3 rétegű 16 tekercs
Őszi áresés
2 799 Ft
-11%
2 499 Ft
156 Ft/db
Most akcióban!
40 db
Violeta Double Care nedves WC-papír gyerekeknek körömvirág kivonattal és zöld teával 40 db
8 darabtól csak: 379 Ft/db!
Kupon napok - kuponnal 20% kedvezmény
399 Ft
10 Ft/db
BioStop légyfogó szalag
24 darabtól csak: 123 Ft/db!
129 Ft
Paclan Bunny Bags illatos szemeteszsák 60l (*15zsák) 61cm*90cm 15my
6 darabtól csak: 493 Ft/db!
519 Ft
Perfex szalvéta 100 db 33x33
6 darabtól csak: 484 Ft/db!
509 Ft
Összes kategória
Szépségápolás
Szájápolás
Fogselyem
|
Fogkefe
|
Fogkrém
|
Szájvíz
|
Műfogsor tiszítás és rögzítés
|
Elektromos fogkefe és kiegészítők
Higiénia
Intim higiénia
|
Kozmetikai kiegészítő
|
Sebtapasz és ragtapasz
Bőrápolás
Testápolás
|
Kézápolás
|
Napozás
|
Arcápolás
|
Ajakápolás
Hajápolás
Hajmosás
|
Hajformázás
|
Hajfestés
Dezodor
Férfi dezodor
|
Női dezodor
Fürdés
Tusfürdő
|
Szappan
|
Habfürdő
Szőrtelenítés és borotválkozás
Női szőrtelenítés
|
Férfi borotválkozás
Élelmiszer
Édesség
Csipsz, ropogtatni való
Instant étel
Gumicukor
Rágógumi
Vásárlási utalvány
Mosás
Öblítő
Mosószer
Mosópor
|
Mosókapszula
|
Folyékony mosószer
|
Alternatív mosószer
Vízlágyító
Illatgyöngy, mosóparfüm
Speciális ruhaápoló
Folteltávolító
|
Fertőtlenítő
|
Fehérítő
|
Színfogó
|
Színvédő kendő
|
Szárítógép illatosító
|
Illatkendő
|
Mosási kiegészítők
Mosogatás
Kézi mosogatás
Mosogatógép öblítő, só, tabletta, kiegészítő
Mosogatókefe és szivacs
Takarítás
Takarítóeszköz
Fürdőszobai tisztítás és vízkőoldás
WC-tisztítás
Ablaktisztítás
Általános tisztítás
Padlótisztítás
Konyhai tisztítás
Súroló
|
Zsíroldó
|
Általános konyhai tisztítószer
Fertőtlenítés
Speciális tisztítás
Bútorápoló
|
Lefolyótisztító
|
Szőnyegtisztító
|
Penésztelenítő
Baba-mama
Pelenkázás
Babaápolás
Törlőkendő
Babaetetés
Cumi, cumisüveg
|
Bébiétel
Háztartás
Háztartási és csomagoló fólia
Szemeteszsák
Elem
Háztartási kisgép
Légfrissítő és illatosító
Papírárú
Toalettpapír
|
Konyhai papírtörlő
|
Szalvéta
|
Papír zsebkendő
Rovarirtás
Vízszűrés
Márkák
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
r
s
t
u
v
w
z
Összes márka
Adidas
Air Wick
Ajax
Alex
Always
Ambi Pur
Aquafresh
Ariel
Astonish
Aussie
Axe
BABA
Bee Smart
Bella
Biostop
Blend-A-Dent
Blend-a-med
Bonus
Bonux
Brand Italia
Braun
Bref
Calgon
Carefree
Chemotox
Cif
Cillit Bang
Clin
Coccolino
Colgate
Cure-Aid
Dash
Der Waschkönig
Dettol
Discreet
Domestos
Dove
Dr. Beckmann
Duck
Duracell
Durex
DVD
Elmex
Erdal
Fa
Finish
Flóraszept
Floren
Frosch
Fruittella
Genera
Gerber
Gillette
Glade
Glanz Meister
Gliss
Hansaplast
HappyPet
Head & Shoulders
Herr Klee
HiPP
Izis
Jade
Jar
Johnson's Baby
K2r
Kék Pille
Kneipp
Kolorado
Kolynos
Kuschelweich
Labello
Lactovit
Lady Speed Stick
Laica
Lanza
Le Petit Marseillais
Lenor
Leukoplast
Libresse
Listerine
Lovela
Ludwik
mam
Mancs őrjárat
Mentos
Milumil
Mr Muscle
Mr. Proper
NaturCleaning
Naturella
Neutrogena
Ninjamas
Nivea
Nivea Men
o.b.
Off!
Old Spice
Oral-B
Paclan
Palette
Palmolive
Pampers
Pantene
Papilion
Parodontax
Perfex
Persil
Perwoll
Pronto
Protect
Pur
Rexona
Sanytol
Schauma
Schwarzkopf
Scrub Daddy
Sensodyne
Sidolux
Signal
Silan
Sofix
Softlan
Somat
Sudocrem
Swiffer
Syoss
Szavo
Taft
Tampax
Tena
The Pink Stuff
Tiret
Todo
Tomi
TRESemmé
TUTI
Ultra
Vanish
Vape
Vaseline
Veet
Venus
V-HOME
Vileda
Violeta
Wahl
WC Meister
Weisser Riese
WhiteDay
Woolite
WU2
Zelmer
Zewa
Mosás
Mosószer
Mosópor
Mosókapszula
Folyékony mosószer
Alternatív mosószer
14765
Ariel
Ariel Folyékony Mosószer, +Touch Of Lenor Gold Orchid, 1.575 l, 35 Mosáshoz
4 899 Ft
3 110 Ft/liter
Akció:
Kupon napok - kuponnal 10% kedvezmény
Kattints az akció további termékeihez!
Mennyiségi kedvezmény:
2 darabtól olcsóbb!
Ajándék akció:
Ha teljesíted az akció feltételeit, tiéd lehet a következő ajándék:
Cloudiz mini keksz kakaókrémmel töltve 30g - Mancs Őrjárat
Kattints az akció részleteihez!
Válassz mennyiséget!
Ebből a termékből jelenleg nem rendelhető több
db. már a kosaradban van!
Ez a termék még nincs a kosaradban.
Tegyél még
db-ot a kosaradba és JOBB ÁRON kapod ezt a terméket!
Gratulálunk! Megszerezted a LEGJOBB ÁRAT ennél a terméknél!
db. már a kosaradban van!
Ez a termék még nincs a kosaradban.
Tegyél még
db-ot a kosaradba és JOBB ÁRON kapod ezt a terméket!
Gratulálunk! Megszerezted a LEGJOBB ÁRAT ennél a terméknél!
-
1
+
0%
kedvezmény
5%
kedvezmény
4 899 Ft/db
Legjobb ár!
Vegyél többet, JOBBAN MEGÉRI!
2
db
5%
kedvezmény
4 654 Ft/db
Legjobb ár!
Elérhetőség:
10-nél kevesebb van raktáron
Szállítás:
1-2 munkanapon belül
Leírás
A Whirlpool, az Electrolux, a Candy és a Beko mosógépgyártók által is ajánlott Ariel bemutatja az Ariel +Touch of Lenor Gold Orchid folyékony mosószert. Mélytisztító Hatás És 7 napon át érezhető, Hosszan Tartó frissesség (szekrényben tárolt ruhák esetén). Az Ariel +Touch of Lenor Gold Orchid folyékony mosószer alacsonyabb mosási hőfokon is patyolattisztára mossa a ruhákat. Az Ariel + Touch of Lenor Gold Orchid folyékony mosószer alkalmas a foltok előkezelésére: használja hozzá a zöld kupakot, majd helyezze a ruhákat a mosógépbe. A legkiválóbb eredmény érdekében a mosószert tartalmazó adagolókupakot helyezze a mosógép dobjába. Környezetvédelmi okokból nem minden flakont látunk el mérőkupakkal, azonban a kupak ingyenesen igényelhető az ariel.info webhelyen.
Termékjellemzők
MÉLYTISZTÍTÁS ÉS HOSSZAN TARTÓ FRISSESSÉG: Az Ariel folyékony mosószer hatékony folteltávolítást tesz lehetővé hideg vizes és rövid programok esetén is
A FRISSESSÉG MEGŐRZÉSÉRE TERVEZVE: Az Ariel + Touch of Lenor Gold Orchid a Mélytisztító Hatás mellett 7 napon át érezhető, Hosszan Tartó frissességet eredményez (szekrényben tárolt ruhák esetén)
ARIEL a Whirlpool, a Beko, a Candy és az Electrolux AJÁNLÁSÁVAL
MOSSON ALACSONYABB HŐFOKON, és akár 60%-kal csökkentheti a mosásból eredő villanyszámláját (mosógép energiafogyasztása, 40 °C-ról 20 °C-ra történő váltással, normál program használata mellett)
FOLTOK ELŐKEZELÉSE: 1. Öntsön kis mennyiségű Ariel folyékony mosószert közvetlenül a foltra 2. Finoman dörzsölje át a foltot 3. Indítsa el a mosást
RENDELJEN INGYENES ADAGOLÓKUPAKOT: Környezetvédelmi okokból nem minden flakont látunk el mérőkupakkal, azonban a kupak ingyenesen igényelhető az ariel.info webhelyen
ÚTMUTATÓ A LEGKIVÁLÓBB EREDMÉNY ELÉRÉSÉHEZ: töltse meg a zöld kupakot Ariel folyékony mosószerrel, majd helyezze a dobba, a ruhák tetejére
Összetevők
5-15% anionos felületaktív anyagok
nemionos felületaktív anyagok; <5% foszfonátok
szappan; enzimek
optikai fehérítők
tartósítószerek
Benzisothiazolinone
illatszerek
Citronellol
Coumarin
Hexyl cinnamal
Limonene
Linalool
Rose ketones
Terpineol
Tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes.
Biztonsági figyelmeztetések
Súlyos szemirritációt okoz. Ártalmas a vízi élővilágra, hosszan tartó károsodást okoz. Gyermekektől elzárva tartandó. SZEMBE KERÜLÉS ESETÉN: Több percig tartó óvatos öblítés vízzel. LENYELÉS ESETÉN: Rosszullét esetén forduljon TOXIKOLÓGIAI KÖZPONTHOZ/orvoshoz. A tartalom/edény elhelyezése hulladékként: kérjük használja a lakóhelyén működő hulladékgyűjtési rendszert. Benzisothiazolinone, Linalool, Delta-Damascone, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Tetrahydrolinalool -t tartalmaz. Allergiás reakciót válthat ki.
Az elmúlt két hét legnépszerűbb termékei a kategóriában (Folyékony mosószer)
Most akcióban!
4,50 l
Ariel Folyékony Mosószer Színes Ruhákhoz, 4.5 l, 100 Mosáshoz
Őszi áresés
8 899 Ft
-28%
6 390 Ft
1 420 Ft/liter
Klubtagoknak olcsóbb!
Floren folyékony mosószer 4,75L Color
Klubtagoknak olcsóbb!
1 899 Ft
Klubtagoknak olcsóbb!
Floren folyékony mosószer 4,75L Universal
Klubtagoknak olcsóbb!
1 899 Ft
Most akcióban!
4,50 l
Ariel Mountain Spring Universal Folyékony Mosószer, 4.5 l, 100 Mosáshoz
Őszi áresés
8 899 Ft
-28%
6 390 Ft
1 420 Ft/liter
Most akcióban!
Perwoll Renew univerzális finommosószer elegáns illattal 60 mosás 3 l Blossom
Őszi áresés
6 399 Ft
-41%
3 799 Ft
Szuper ár!
Most akcióban!
3,96 l
Tomi Color folyékony mosószer színes ruhákhoz 88 mosás 3,96 l
Összes Szuper áras termék.
Őszi áresés
6 599 Ft
-21%
5 199 Ft
1 313 Ft/liter
Szuper ár!
Jade folyékony mosószer 4L Color
Összes Szuper áras termék.
2 darabtól csak: 2 279 Ft/db!
2 399 Ft
Most akcióban!
3 l
Perwoll Renew Dark Bloom finommosószer fekete és sötét textíliákhoz 60 mosás 3 l
Őszi áresés
4 199 Ft
-10%
3 799 Ft
1 266 Ft/liter
Der Waschkönig mosógél 3 l 100 mosás - Oriental Abu Dhabi Amber
2 darabtól csak: 2 754 Ft/db!
2 899 Ft
Szuper ár!
4,50 l
Lovela Baby folyékony mosószer színes ruhákhoz 50 mosás 4,5 l
Összes Szuper áras termék.
2 darabtól csak: 6 269 Ft/db!
6 599 Ft
1 466 Ft/liter
Mások még ezeket is megvásárolták
Most akcióban!
195 g
Lenor Parfümgyöngyök 195gGold Orchid & Vanilla
Őszi áresés
2 499 Ft
-32%
1 690 Ft
8 667 Ft/kg
Most akcióban!
Duck Cleaning Gel WC-tisztító folyadék 750ml Hibiscus Hyperspace
4 darabtól csak: 826 Ft/db!
Kupon napok - kuponnal 10% kedvezmény
869 Ft
50 db
Ariel Allin1 PODS +Touch of Lenor Gold Orchid, 50 Mosáshoz
2 darabtól csak: 7 124 Ft/db!
7 499 Ft
150 Ft/db
500 ml
Cif Cleanboost Cream Pink súrolókrém 500 ml
4 darabtól csak: 949 Ft/db!
999 Ft
1 998 Ft/liter
Most akcióban!
185 ml
Ambi Pur Légfrissítő Spray Gold Orchid 185 ml
24 darabtól csak: 1 519 Ft/db!
Kupon napok - kuponnal 10% kedvezmény
1 599 Ft
8 643 Ft/liter
Most akcióban!
Adidas női tusfürdő 400ml Vibes Spark Up
3 darabtól csak: 1 234 Ft/db!
Kupon napok - kuponnal 30% kedvezmény
1 299 Ft
Most akcióban!
3 db
Bref Limited Edition Bohemian Berry WC frissítő 4 x 50 g
Kupon napok - kuponnal 10% kedvezmény
1 499 Ft
500 Ft/db
Shoperia percek - Blog
A mosószerek olcsón is megvásárolhatók, de ehhez ismerni kell a lelőhelyeket
Elolvasom
Szeretnél ingyenes szállítást?
Még nem érte el a kosárérték az ingyenes szállításra jogosító összeget! Szeretnél további termékeket a kosaradba tenni, hogy INGYENES SZÁLLÍTÁSI lehetőséget is választhass, vagy szeretnél tovább menni a pénztárhoz?
Tovább vásárolok!
Nem kérem az INGYENES SZÁLLÍTÁSI lehetőséget, tovább a PÉNZTÁRHOZ
Nem kérem az INGYENES SZÁLLÍTÁSI lehetőséget, tovább a PÉNZTÁRHOZ
0